FUE Saç Ekimi

Fue Tekniği ile Saç Ekimi Nedir ?

Modern ve son teknoloji olan FUE Tekniği ile Saç Ekimi, kişinin iki kulak arası ve ense bölgesinin iki parmak üzerinden lokal anestezi altında sağlıklı saç köklerinin mikromotor yardımı ile tek tek alınması işlemidir. FUE Tekniği ile Saç Ekiminde işlem öncesi ve sonrasında herhangi bir ağrı ve acı olmaz. FUE’de donör alanda neşter kullanılmaz, dikiş atılmaz ve köklerin alındığı bölgede gözle görülür bir iz kalmaz. FUE işleminde her kişinin kendi saç yapısına göre kullanılan 0,6 – 0,7 mm kalınlığındaki punch’lar ile saç yönü dikkat alınarak saçın foliküler yapısına zarar vermeden tüm alanda eşit oranda foliküler girişler yapılarak tek seansta sağlıklı şekilde 5500 graft almak mümkündür. İşlem sonunda hasta sadece kök alınan bölgede local bir pansuman yapıldıktan sonra hasta aynı gün taburcu olur.

fue hair transplant antalya

FUE Tekniği ile Saç Ekimi Operasyonu Aşamaları Nelerdir ?

İşlem sırasında ağrı sızı olmaması için fue işleminden once Alana lokal anestezi yapılır. Anestezi Aşamasında hiçbir şekilde iğne kullanılmaz. Ağrısız ve İğnesiz Anestezi Cihazımız ile alan tamamen uyuşturulur. Uzman kişiler tarafından graft’ler tek tek alınır. Alınan graft’ler sayılarak ekim işlemi için yapısına gore ayrılır ve hazırlanır. Estetik kurallar dahilinde kişiye en uygun olan saç çizgisi kişinin alın bölgesindeki kas yapısına bağlı olarak belirlenir. Saç çizgisi boyunca tekrar Ağrısız ve İğnesiz Anestezi Cihazımız ile alan tamamen uyuşturulur . Çıkan graft sayısına göre kişinin kendi saç yönüne ve saçların açısına gore son derece sıkı ve doğal şekilde kanallar açılır. Açılmış olan kanallara, hazırlanmış olan graft’ler uzmanlar tarafından köklere zarar vermeden yerleştirilir ve saç ekim işlemi tamamlanmış olur.

 

Start Your Journey

Fill The Form Below & Get Your "Special Treatment Plan & Quotes"

  NAME

  PHONE

  EMAIL

   

  Hair Transplantation Center Located in Antalya, Turkey

  CatchLife is a brand that has made as mission to host its guests in the best way with its service quality of European standards.
  12+

  Years of Experiences

  4K+

  Happy
  Patients

  7K+

  Hair
  Transplantation